Článek (aneb co se u nás děje)

Statistický koutek II - 18/10/2014

Tak je za námi druhý turnaj a hned se ukazuje, že příprava se opravdu vyplatila. Kdo by čekal, že po dvou turnajích budeme mít na kontě čtrnáct vstřelených branek, na kterých se podílelo osm hráčů. To je velmi vysoké číslo a dokazuje to, že v dnešní době může strhnout tým kdokoliv, nejenom jeden hráč. Bolavou patou bohužel stále zůstávají zbytečné branky, které dostáváme po neuvěřitelných chybách. Vcelku máme obdrženo třináct branek a z toho devět jich bylo způsobeno naší debilitou.

 

 

Turnajové statistiky:

 

Návrat jako hrom zažívá Lukáš Ševcovic, který i přesto, že dojíždí téměř nevyspán na zápasy, tak válí. Na druhém turnaji dokázal vstřelit dvě branky, kterými konečně zlomil soupeřův odpor.

 

Svůj první hatrick zaznamenal Martin Laštovka a svými trefami přispěl ke kanonádě v zápase, kde nebylo o branky nouze.

 

Stabilními výkony už asi málo koho překvapí. Ani snad nemusím zmiňovat jeho jméno, jelikož tento borec dokázal v každém zápase bodovat. O koho jde? No přece o Tomáše Zimmera.

 

Jako velké překvapení beru to, že Jiří Novosad bojuje o přední příčky ve dvouminutových trestech. Bude opravdu zlý muž? I když na dělání závěrů je ještě brzy, tak v této sezóně je zatím mezi TOP 3.

 

Ondřej Psota ne a ne dát branku, tak si opět připsal aspoň Áčko.

 

Možná se zdá, že je starý , ale stále dokazuje, že se vedle mladých draků se dokáže prosadit asi jako Jarda Jágrů. Podle mě podal jeden z nejlepších výkonů za SKBD a důkazem jsou dvě Áčka na jeho kontě. Ano, je řeč o Martinu Škeříkovi.

 

První turnaj zmeškal, jelikož mu uletělo letadlo z USA. Přesto se dokázal velmi rychle zaklimatizovat a v prvním zápase dal velmi důležitou branku a vůbec jeho první v oslabení. Ano, bavíme se o Petru Lhotkovi, který by však měl zapracovat více na fyzičce.

 

 

Celkové statistiky:

 

Svůj 130. zápas odehrál Jan Škeřík.

 

Svůj 70. zápas odehrál Petr Lhotka.

 

Nejlepším střelcem je momentálně Tomáš Zimmer (59 branek), který předehnal Lukáše Kundeláska (58 branek)

 

Ondřej Psota se dostal na 9 asistencí v 99 zápasech.  

 

11. branku v přesilové hře vstřelil Tomáš Zimmer.

 

Jiří Novosad se dostal na 10 trestných minut.

 

Tomáš Zimmer se dostal na hranici (85 bodů – v celkovém kanadském bodování), pronásledován Lukášem Kundeláskem (82 bodů), třetí pozici drží  stále Daniel Kubát (71 bodů), kterého dotahuje Martin Laštovka (69 bodů).

    Autor: Dobi