Aktualizace: "Tabulka (30.10)"

Aktuality (CO SE DĚJE VE SVĚTĚ I U NÁS)

V předvečer první dračí bitvy - 15/09/2018

12

Již zítra se naše dva dračí týmy rozletí do dvou různých koutů naší vlasti, aby připoměly soupeřům sílu dračího ohně:

SK Black Dragons - E.P. B

V 10:10 se v hale "TJ Radlice" nacházející se kousek od metra Radlická, rozvíři prach při střetu s týmem Panthers Praha E

Ve 13:40 naše pařáty vzájemně zaklesneme s týmem Floor Maniacs Mělník B

Pro bloudivé draky přidá... ČTĚTE DÁLE

Žofrejka - Nová éra - 20/05/2018

12

Nová éra se nám rozběhla na plné obrátky. Tentokrát náš klub poslal do florbalových bojů dva týmy. Jak se vše povedlo či nepovedlo přijďte probrat a kvalitně zapít na již tradiční Žofrejku, která je letos dosti tajemná.

Datum konání akce: 9. červen v 17:45–23:55

Místo konání: Šenkýrna Hlubina (Lidická 37, 150 00 Praha)

Na akci jsou zváni i drahé polo... ČTĚTE DÁLE

A tým - 8. Turnaj (2017/2018) - 22/02/2018

12

8. Turnaj aneb Ing. Jan Škeřík

Tento článek shrne oba sobotní zápasy poměrně rychle a stručně, protože skutečně nemá cenu detailně vypisovat, co se ve které minutě každého zápasu stalo. Zkrátka a dobře jsme prohráli 5:1 s týmem Lisboa 99, který přijel do Kobylis celkem v sedmi lidech. Do první šance se dostal po pěti vteřinách hry, do další obrovské příležitosti po půl minutě hry... ČTĚTE DÁLE

A tým - 7. Turnaj (2017/2018) - 04/02/2018

12

7. Turnaj aneb berounská holomajzna První turnaj roku 2018 nás zavedl do Berouna, kde jsme se chystali v místní pěkné, i když trochu klouzavé, hale utkat s týmy z druhé půlky tabulky. Kdybychom ovšem věděli, co nás tam ten den čeká, raději bychom tam ani nejezdili. Samozřejmě že se může prohrát, jasně, mohou se prohrát i oba zápasy, nestalo by se nám to poprvé. Ale prohrát takovýmto způs... ČTĚTE DÁLE

A tým - 5. Turnaj (2017/2018) - 12/12/2017

12

5. Turnaj aneb Kunratice za tři body

S návratem mistra všech mistrů Thomase von Chaloupka do sestavy Draků se vracíme k příjemné tradici psaní článků z víkendových zápasů. Kdo by si taky nechtěl užít řádnou dávku kvalitní novinařiny, že? V neděli ráno jsme se sešli v kunratické hale s vědomím, že soupeři jsou hratelní a nějaké to vítězství jistojistě chceme uhrát. Chyběli nám tent... ČTĚTE DÁLE